Novinky

Jedna letošní podzimní ...

Užíváme si podzimních dnů... :))

Dubnové Litovelské Pomoraví

Při středeční návštěvě Litovelského Pomoraví jsme nafotili Perunovi novou sérii jarních fotek, jak jinak než s Věrkou Zinkovou .-))

Ashley Rose

Malá Ashley Rose, věrná kopie svého tatínka - našeho Peruna zůstává po rozhodnutí chovatelky ve své rodné ch.s. Kennel Heavenly Love, jako pokračovatelka rodu. Moc mě to potěšilo a budeme život této malé princezny nadále sledovat  :)) Hodně štěstí, Ashley !

Malý ARMANI

V tomto vrhu vánočních štěňátek se mimořádně vydařily jejich barvy. Malý Armani Divine - blue merle pejsek je toho důkazem. A je - zatím :)) volný !

Vánočmí nadílka - Perunova štěňátka v ch.s. Keven Heavenly Love

Dne 14.12. 2015 se v chovatelské stanici Keven Heavenly Love narodilo 9 krásných štěňátek, tatínkem je náš hrdý Perun. Informace případným zájemcům o štěňátka podá paní chovatelka Květoslava Sedláková na tel.č. + 420 737 729 522...

Listopadové focení do kalendáře 2016

Krásných podzimních dnů plných sluníčka jsme využili s Věrkou Zinkovou pro dofocení snímků pro kalendář na rok 2016.....

Sluníčkový podzim

Mějte všichni krásný sluníčkový podzim ....:)) Váš Perun !

Všechna štěňátka už mají své nové majitele :))

Na konci července našlo nového majitele poslední Perunovo dítko, jejich máma Ebbie si od malých rarášků konečně odpočine .)))

Poslední dvě volná štěňátka

Poslední dvě volná štěňátka - blue merle a black tri - pejsci, jejichž otcem je náš Perun,  jsou volní u paní Petry Ševčíkové ve Skotnici. Na fotce je jeden z nich " Back to Heaven" - no není úžasný?? :)))
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>